Granada Park Hotel
| 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Granada Park Hotel Rio das Ostras har en swimmingpool og ligger 25 minutters gang fra Hvalpladsen.
Gæsterne vil sætte pris på nærhed til Iriri Lagune, som er 800 meter derfra. Stedet placeret 4 km fra centrum af Rio das Ostras.
Der er flere restauranter i nærheden, såsom Mylle Sucos e Lanches og Ostramaki Sushi e Gourmet.
- Lokale seværdigheder
- Ostras River300 m
- Bosque Strand4,1 km
- CEI4,5 km
- Of the beach Turtles4,9 km
- Culture House Dr. Bento Costa Jr3,1 km
- Coca Cola Lagoon450 m
- Tartarugas Beach4,3 km
- Archaeological Museum of Sambaqui Tarioba3,1 km
- Grove Strand4,2 km
- Lufthavne
- Macae Lufthavn31 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Bar/ Lounge område
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Have
På værelset
- Klimaanlæg
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i et Granada Park Hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et Granada Park Hotel ved en parkeringsplads. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i Granada Park Hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i Granada Park Hotel er 21$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i det Granada Park Hotel?
På det Granada Park Hotel kan gæster vælge mellem Dobbeltværelse, Lejlighed og Tre mands værelse Standard. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder Rio das Ostras hotellet?
Der er en swimmingpool på Rio das Ostras hotellet.